Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte piešķirs mērķstipendijas

Liepājas Universitāte konkursa kārtībā piešķirs mērķstipendijas doktorantiem, kā arī informācijas tehnoloģijas un jauno mediju mākslas maģistrantiem, informēja Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Jau vairākus gadus Liepājas Universitāte realizē Eiropas Sociālā fonda finansēto projektu "Doktora studiju attīstība Liepājas Universitātē", kas nozīmē, ka ikvienam Liepājas Universitātes doktorantam un zinātniskā grāda pretendentam ir iespēja piedalīties konkursā, lai saņemtu mērķstipendiju visa studiju gada garumā.

21.janvārī un 22.janvārī notiks pieteikšanās konkursam mērķstipendijas saņemšanai šī studiju gada otrajam semestrim. Saņemtie pieteikumi tiks izskatīti mērķstipendiju piešķiršanas komisijas sēdē 28.janvārī.

Mērķstipendija ļauj doktorantiem pilnvērtīgi pievērsties studijām un promocijas darba izstrādei, kā arī finansē pasākumus, kas nepieciešami zinātniskā darba aizstāvēšanai. Stipendiāti ar referātiem ir piedalījušies starptautiskos zinātniskās kongresos, konferencēs, semināros, simpozijos un kolokvijos ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Austrijā, Vācijā, Krievijā, Gruzijā, Francijā u.c. valstīs, kā arī tikušies ar pētniekiem, pētījuši ārvalstu bibliotēku resursus, piedalījušies vieslekcijās, stažējušies ārvalstu augstskolās, publicējušies starptautiski citējamos izdevumos.

Līdz šim mērķstipendiju ieguvuši 39 doktoranti un zinātniskā grāda pretendenti, no kuriem 21 stipendiāts to ir saņēmis atkārtoti.

Arī maģistra studiju programmu "Informācijas tehnoloģija" un "Jauno mediju māksla" studentiem konkursa kārtībā ir iespējams saņemt stipendiju - 426,86 eiro mēnesī.

Pieteikties stipendijas saņemšanai studiju gada otrajā semestrī varēs 19.janvārī un 20.janvārī. Savukārt 27.janvārī notiks mērķstipendiju piešķiršanas komisijas sēde, kuras laikā tiks izskatīti iesniegtie pieteikumi.

Pievieno komentāru

Liepājā