Liepājas Universitātē notiks skolotāju izglītības 60 gadu jubilejai veltīta konference

No 10. līdz 12. oktobrim Liepājas Universitātē (LiepU) notiks 7. starptautiskā zinātniskā konference „Pedagoģija: teorija un prakse”, kas ir veltīta skolotāju izglītības 60 gadu pastāvēšanai Liepājā. Konferences moto – „Skolotāju izglītība - pārmaiņas un nākotnes izaicinājumi”, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Konferencē uzstāsies doktoranti un docētāji no Latvijas un Lietuvas. Pirmajā konferences dienā, 10. oktobrī, plkst. 18.00 Liepājas Universitātē, Kr. Valdemāra ielā 4, ikviens interesents tiek aicināts kavēties atmiņās par saviem skolotājiem, apmeklējot Skolotāju dienai veltītu koncertu, kurā piedalīsies LiepU sieviešu koris „Atbalss” un ērģelnieks Lotārs Džeriņš.

Otrajā konferences dienā, 11. oktobrī, plkst. 11.00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, aktu zālē, sāksies plenārsēde, kurā klātesošos uzrunās Liepājas Universitātes studiju prorektore Dr. paed. Ilma Neimane, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova, profesore Dr. paed. Alīda Samuseviča, LiepU Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne Dr. paed. Ilze Miķelsone, Valsts izglītības satura centra Eiropas Sociālā fonda projektu vadītāja Mg. educ. sc. Karīna Brikmane un Latvijas Universitātes Pedagoģijas muzeja vadītāja Dr. paed. Aīda Krūze.

Sešās konferences sekcijās būs iespēja klausīties dažādus lasījumus par ģimenes un pirmsskolas izglītību, personību un pedagoģisko meistarību, vērtībizglītības izaicinājumu aktualizāciju, kompetenču pieeju: attīstību un pilnveidi, veselības izglītības aktualitātēm un pedagoģiskās darbības izaicinājumiem.

Klausīties 7. starptautisko zinātnisko konferenci „Pedagoģija: teorija un prakse” ir aicināti skolotāji no skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm.

Plašāka informācija – Pedagoģijas un sociālā darba fakultāte, tālr. 63454488, e-pasts: konference.pedagogija@liepu.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā