Liepājas Universitātē notiks Lielā domnīca ''Ideju siltumnīca''

Ceturtdien, 24. novembrī pulksten 16 norisināsies Lielā domnīca ''Ideju siltumnīca'', kurā tiks apkopotas šī gada domnīcu idejas, izstrādātas konkrētas aktivitātes to īstenošanai un apspriestas tālākās rīcības.

Atzīmējot augstākās izglītības lielo nozīmi pilsētas attīstībā, 2016. gada noslēguma Lielo domnīca tiks organizēta Liepājas Universitātē (Lielā iela 14).

Domnīcai var reģistrēties līdz 23. novembrim elektroniski http://ej.uz/IdejuSiltumnicu vai zvanot pa tālruni 29343731.

Domnīcu cikls ''Ideju siltumnīca'' ir 2016. gadā izveidota Liepājas pašvaldības iniciatīva, kur vairāku aktivitāšu ietvaros notiek pilsētnieku iesaiste radošas un atvērtas Liepājas veidošanā.

Līdz šim deviņās ''Ideju siltumnīcās'' ir stādītas idejas kopā ar Liepājas jauniešiem un senioriem, Liepājas uzņēmēji ēduši vēlās brokastis ar Latvijas premjeru Māri Kučinski, ir debatēts ar Liepājas skolēniem un diskutēts ar Liepājas mazajiem un radošajiem uzņēmējiem, ir stādītas idejas arī Liepājas pludmalē un Karostas ūdenstornī.

Radītās idejas ir turpinājušas pulsēt sociālajos tīklos, kā arī vietējos un nacionālajos medijos. Domnīcas ir prezentētas starptautiskajās sanāksmēs un par tām ir rakstīts zinātniskajos pētījumos.

Dažas pilsētnieku idejas ir ne tikai iedēstītas, bet jau sākušas izaugt konkrētu projektu veidos un pašvaldības rīcībās.

Pievieno komentāru

Liepājā