Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitātē notiks konference par angļu valodas mācīšanu un mācīšanos

30. aprīlī pulksten 9:30 Liepājas Universitātē (LiepU), Lielajā ielā 14, aktu zālē, izdevniecība "Express Publishing" sadarbībā ar LiepU Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes docētājiem un Liepājas angļu valodas skolotājiem organizē konferenci "Express Days' 13", ziņo LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Izdevniecība "Express Publishing" ir respektabla izdevniecība, kas nodarbojas ar angļu valodas mācību grāmatu izdošanu. Konferencē tiks aplūkoti jautājumi, kas ir saistīti ar angļu valodas mācīšanu un mācīšanos pamatskolā, vidusskolā, koledžā vai universitātē (paņēmieni motivācijas veicināšanā un stresa pārvarēšanā, profesionālās angļu valodas apguve).

Konferences mērķauditorija – angļu valodas skolotāji, docētāji un studenti.

Lūgums konferencei reģistrēties līdz 26. aprīlim, rakstot uz e-pastu: skevica@gmail.com (Skaidrīte Kēvica) vai dagnijadh@gmail.com (Dagnija Deimante-Hartmane).

Plašāka informācija par konferenci – mājaslapā, sadaļā "Jaunumi" .

Pievieno komentāru

Liepājā