Liepājas Universitātē notiks jaunā Padomnieku Konventa pirmā sanāksme

Rīt, 15. februārī, pulksten 15 Liepājas Universitātē (LiepU), Lielajā ielā 14, Senāta sēžu zālē, notiks jaunā Padomnieku Konventa pirmā sanāksme, kurā piedalīsies LiepU Senāta apstiprinātie Konventa locekļi – gan valsts, gan nevalstisko institūciju pārstāvji, ziņo LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Konventa darbā ir piekrituši iesaistīties Valsts prezidenta Stratēģiskās attīstības komisijas vadītājs, akadēmiķis Juris Ekmanis, Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktors, akadēmiķis Ivars Kalviņš, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, SIA "Kurzemes Biznesa inkubators" valdes priekšsēdētājs Salvis Roga un vairāki citi Latvijas kultūras, izglītības, zinātnes un ekonomikas jomu pārstāvji.

Sēdes ievaddaļā rektors profesors Jānis Rimšāns sniegs ziņojumu par LiepU sasniegumiem un attīstības perspektīvām studiju un pētniecības pilnveidē. Padomnieku Konventa locekļi diskutēs par augstākās izglītības attīstību reģionos, īpašu uzmanību pievēršot Liepājai, Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātā informatīvā ziņojuma "Par Izglītības un zinātnes ministrijas turpmāko rīcību zinātnes un augstākās izglītības reformu jomā" kontekstā. Sanāksmē tiks apspriests Liepājas Universitātes sagatavotais Memorands par sadarbību ar Saeimas un LR valdības institūcijām, lai risinātu augstākās izglītības un zinātnes pilnvērtīgas attīstības jautājumus reģionā. Pēc  apstiprināšanas Memorandu paredzēts iesniegt Izglītības un zinātnes ministrijā.

Padomnieku Konvents ir padomdevēja institūcija, kas konsultē Senātu un rektoru LiepU attīstības stratēģijas jautājumos un veicina LiepU un sabiedrības sadarbību.

Pievieno komentāru

Liepājā