Liepājas Universitātē notiks jau otrā EKO diena

21. februārī Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Studentu padomes rīkots pasākums – EKO diena, ziņo LiepU sabiedrikso attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

To studenti rīko jau otro gadu ar mērķi izglītot un radīt interesi par zaļo dzīvesveidu.
 
Turpinot pagājušajā gadā iesāktās tradīcijas, arī šogad EKO dienas ietvaros būs iespēja dzirdēt vērtīgas lekcijas un pašiem aktīvi darboties līdzi.

Pasākuma pirmajā daļā LiepU aktu zālē no pulksten 13 līdz 14.30 lekcijā "Pozitīvā domāšana" Kristaps Ditke stāstīs par veidiem, kā nezaudēt pozitīvu attieksmi laikā, kad pasaule ir materiāli ieinteresēta sevis pašiznīcināšanā, kā sevī nostiprināt iekšējo pozitīvo stāvokli un kā veicināt ekoloģiskos procesus sabiedrībā.

No pulksten 13 līdz 15 LiepU pirmā stāva foajē būs iespējams iegādāties Liepājas 10. vidusskolas 6. klases skolēnu paštaisītos gardumus, bet labdarības veikala "Otrā elpa. Pludmale" stendā varēs atstāt tās mantas, kuras pašiem vairs nav vajadzīgas, bet kādam citam var lieti noderēt.

No pulksten 15 līdz 17.30 EKO dienā viesosies iedvesmojošā Inese Ziņģīte ar aktīvo lekciju "Modini miesu, un prāts dziedās". I. Ziņģīte ir sieviete, kura 20 gadu vecumā treniņā lauza mugurkaulu un tika paralizēta, taču nepadevās un pēc septiņu gadu neatlaidīgas vingrošanas, rīvēšanās ar dvieli, velšanās un rāpošanas pilnībā atguva kustības spējas. Ar savām zināšanām I. Ziņģīte dalīsies ar EKO dienas apmeklētājiem, tāpēc līdzi jāņem dvielis (garums 120 cm), kā arī ir vēlams apģērbties ērtā apģērbā un paņemt īsās zeķītes.

EKO diena notiks 21. februārī no pulksten 13 LiepU pirmā stāva foajē un aktu zālē (Lielā iela 14). Tiek gaidīts ikviens, kurš vēlas uzzināt ko vairāk par veidiem, kā kļūt veselam gan miesā, gan garā.

Ieeja – bez maksas.

Pievieno komentāru

Liepājā