Liepājas Universitātē notiks atvērto durvju diena

Sestdien, 2.aprīlī, no plkst.11 Liepājas Universitātē notiks atvērto durvju diena, aģentūru LETA informēja Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Karlīna Mikne.

Atvērto durvju dienā būs iespējams iepazīties ar universitātes studiju piedāvājumu, satikt fakultāšu dekānus, mācībspēkus un studentus, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par studiju saturu un procesu, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās un konkursos un vērot eksperimentus.

No plkst.11 aktu zālē par studijām stāstīs Dabas un inženierzinātņu fakultātes, Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes, Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes un Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekānes. Studentu padomes pārstāvji pastāstīs par savas darbības galvenajiem virzieniem, ārpus studiju aktivitātēm un studentu mobilitātes programmu "Erasmus".

Pēc iepazīšanās ar universitātes piedāvājumu būs iespēja tikties ar katras fakultātes pārstāvjiem, studiju programmu direktoriem un studentiem, lai saņemtu detalizētu informāciju un atbildes uz jautājumiem par interesējošo studiju programmu. Varēs saņemt arī informāciju par studiju maksu, kredītiem un budžeta vietām.

Dabas un inženierzinātņu fakultāte piedāvās izmēģināt spēkus un zināšanas aktivitātēs "Robots labirintā", "Mehatroniķu darbnīca", "Izveido savu mozaīku" un "Ko tu redzi mikroskopā?".

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes pārstāvji aicinās piedalīties radošās rakstīšanas spēlē un aktivitātē "Dizains un konstrukcija". Savukārt jauno mediju mākslas maģistra programmas studenti izstādīs savus interaktīvos mākslas darbus.

Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes pārstāvji piedāvās dažādas muzikālās aktivitātes. Logopēdijas centrā būs apskatāmi dažādi logopēdijas materiāli.

Pasākuma laikā ikviens atvērto durvju dienas apmeklētājs varēs piedalīties spēlē "Izzini Liepājas Universitāti" un balvā saņemt ielūgumus uz kinoteātri "Balle".

Reģistrēšanās atvērto durvju dienai notiks no plkst.10.30 Liepājas Universitātes pirmā stāva foajē, Lielajā ielā 14, Liepājā.


Pievieno komentāru

Liepājā