Liepājas Universitātē notiek Radošuma dienas

Liepājas Universitāte Zinātnes un radošuma dienu laikā no16. līdz 27. martam piedāvā vairākus pasākumus, kurus aicina apmeklēt skolēnus un citus interesentus, informē Liepājas Universitātes Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.

23. martā pulksten 16 Liepājas Universitātes aktu zālē notiks Ērika Vilsona monoizrāde – Rūdolfa Blaumaņa stāsta "Nezāle" iestudējums.
 
24. martā visas dienas garumā notiks fakultātes ikgadējā studentu zinātniskā konference, kurā bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi iepazīstinās ar savu studiju noslēguma darbu iecerēm, kā arī ar studiju kursos izstrādātajiem pētījumiem vai radošajām izpausmēm.

24. marta vakarā pulksten 18 kafejnīcā "Kursas Putni"  notiks literāro lasījumu vakars, kurā ar savu radošo veikumu iepazīstinās maģistra studiju programmas Rakstniecības studijas studenti un absolventi, kā arī Piejūras pilsētu literārās akadēmijas dalībnieki.

Pasākumus organizē Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte, tās dekāne Zanda Gūtmane stāsta: "Zinātnes un radošuma dienas Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē ir studiju gada centrālais notikums. Konference potenciālos absolventus mobilizē bakalaura vai maģistra darba izstrādei, ļauj attīstīt darba prezentēšanas prasmes, attīsta diskusiju kultūru. Šīs nedēļas pasākumos fakultātes studenti labāk iepazīst viens otru un var izpaust savus dažādos radošos talantus un prasmes – muzicēšanu, aktiermeistarību, radošo rakstīšanu."

Pievieno komentāru

Liepājā