Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte izsludina rektora vēlēšanas

Liepājas Universitātes Satversmes sapulce ir izziņojusi rektora vēlēšanas, kuras notiks šā gada 8. jūnijā, informē Liepājas Universitātes Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Priekšlikumus par kandidatūrām var iesniegt rakstiski Liepājas Universitātes Personāldaļā līdz šā gada 19. maijam. Par rektoru var tikt ievēlēts profesors, kuram ir vismaz piecu gadu augstskolas darba stāžs.

Kandidātus rektora amatam var izvirzīt LiepU Senāts, Universitātes struktūrvienības, studentu pašpārvalde, iesniedzot sēdes protokola izrakstu, kā arī Senāta locekļi. Kandidātus var izvirzīt arī mācībspēku grupa, ja iesniegumu paraksta ne mazāk kā desmit pastāvīgā darbā strādājošo mācībspēku. Rektora amata kandidāts var izvirzīt arī pats sevi, ja to rakstiski atbalsta ne mazāk kā divdesmit pastāvīgā akadēmiskā personāla locekļu.

Liepājas Universitāte palika bez rektora šā gada 11. janvārī, kad Mūžībā aizgāja tās rektors, profesors Jānis Rimšāns. Šobrīd rektora pienākumus izpilda zinātnes prorektore Ieva Ozola.

Pievieno komentāru

Liepājā