Liepājas Universitātē ievēlētas jaunizveidoto fakultāšu dekānes

24. oktobrī Liepājas Universitātes (LiepU) Dabas un inženierzinātņu fakultātes atklātajā domes sēdē par fakultātes dekāni ievēlēta asociētā profesore Dr.sc.comp. Anita Jansone, savukārt 31. oktobrī Vadības un sociālo zinātņu fakultātes atklātajā domes sēdē par fakultātes dekāni tika ievēlēta docente Dr.sc.administr. Inese Lūsēna – Ezera, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Anita Jansone ir LiepU maģistra studiju programmas „Informācijas tehnoloģija” direktore un Matemātikas zinātņu un informācijas tehnoloģiju institūta pētniece.

Savukārt Inese Lūsēna – Ezera ir LiepU maģistra studiju programmas „Vadības zinības” direktore, kā arī Vadībzinātņu institūta direktore.

Jau ziņots, ka Liepājas Universitātes Senāts š.g. 30. augustā, balstoties uz augstākās izglītības politikas aktualitātēm Latvijā un pasaulē un turpinot Liepājas Universitātes kā plaša profila augstskolas attīstību, pieņēma lēmumu par Dabas un sociālo zinātņu fakultātes sadalīšanu divās fakultātēs – Dabas un inženierzinātņu fakultātē un Vadības un sociālo zinātņu fakultātē.


Pievieno komentāru

Liepājā