Liepājas Universitātē gatavojas Zinību dienai

2. septembrī Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Zinību dienas svinības. Svinības tradicionāli sāksies ar svētbrīdi Sv. Trīsvienības katedrālē plkst.9:00, kurā LiepU studentus un darbiniekus uzrunās mācītājs Pēteris Kalks un Latvijas Kristīgās studentu brālības pārstāvji.

Plkst.10:00 notiks svinīgs 2013./2014. studiju gada atklāšanas pasākums pie universitātes ēkas Lielajā ielā 14, kad ar pirmo un vecāko kursu studentiem tiksies LiepU rektors Jānis Rimšāns, zinātnes prorektore Ieva Ozola, studiju prorektore Ilma Neimane, Dabas un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Māra Zeltiņa, Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane, Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne Ilze Miķelsone un Studentu padomes pārstāvis.

Plkst.11:00 pirmā kursu studentus uzrunās un sveiks fakultāšu dekānes: Dabas un sociālo zinātņu fakultātes studenti tiksies Lielajā ielā 14, aktu zālē; Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studenti – Kūrmājas prospektā 13, 201. telpā, savukārt Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes studenti – Lielajā ielā 14, 227. telpā.

Studiju programmu direktori ar pirmā kursa studentiem tiksies plkst.12:00, bet no plkst.14:00 visiem studentiem notiek lekcijas pēc lekciju saraksta.

Savukārt no plkst.21:00 LiepU studenti tiek aicināti sākt ierasties klubā "Fontaine Palace", kur plkst.22:00 sāksies Zinību dienas neformālā daļa, kuras laikā studentiem būs iespēja vienam otru iepazīt, atkalredzēties un draudzīgā gaisotnē iesākt 2013./2014. studiju gadu. Īpaši pasākumā tiek aicināti 1. kursa studenti, jo tā būs lieliska iespēja iepazīt jaunos kursa biedrus.

Pievieno komentāru

Liepājā