Liepājas Universitātē Ēnu dienā viesosies septiņi skolēni

Trešdien, 13. februārī, Liepājas Universitātē (LiepU) norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kurā septiņi skolēni varēs iepazīties ar vairāku profesiju pārstāvju darba ikdienu, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Šogad skolēni ir izvēlējušās ēnot LiepU Projektu daļas vadītāju Ati Egliņu-Eglīti, LiepU bibliotēkas direktori Aiju Kairēnu, LiepU Sabiedrisko attiecību daļas vadītāju Sandru Okuņevu un sabiedrisko attiecību speciālisti K. Milbergu, LiepU Dabas un sociālo zinātņu fakultātes prodekāni Anitu Jansoni un LiepU galveno lietvedi Guntu Žinduli. Ēnas uz LiepU dosies ne tikai no Liepājas vidusskolām, bet arī no Nīcas vidusskolas.

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavot darbu tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinātu skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Latvijas Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement – Young Enterprise Latvia" reģistrēta preču zīme.

Pievieno komentāru

Liepājā