Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitātē "ēnas" ieradušās arī no Pāvilostas un Talsiem

Šodien Liepājas Universitātē (LiepU) norisinās ikgadējā Ēnu diena, kurā dažādu profesiju pārstāvju ikdienu šogad pieteikušies vērot piecpadsmit skolēni no Liepājas, Pāvilostas un Talsu vidusskolām, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Karlīna Mikne.

Skolēni ir izvēlējušies ēnot dekāna, informācijas tehnoloģiju projektu vadītāja, psihologa, jurista, ārējo sakaru koordinētāja, sabiedrisko attiecību speciālista un logopēda profesijas. Šogad LiepU ir deviņi ēnu devēji.

Ēnas LiepU šodien ir vecumā no 13 līdz 18 gadiem, un katra ir ieradusies ar saviem mērķiem un iecerēm, ko vēlas iegūt no Ēnu dienas. Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas 12. klases skolniece Līva Laima Kazāka vēlas iepazīt Liepājas Universitāti, kurā plāno studēt un sabiedrisko attiecību speciālista profesiju: „Primārākais, ko es vēlos iepazīt, ir sabiedrisko attiecību speciālista profesija, lai uzzinātu šīs profesijas galvenos uzdevumus, kas sagādā grūtības un cik pieprasīti ir šīs jomas speciālisti. Vēlos iepazīt arī Liepājas Universitāti, cik aktīva ir šī augstskola un cik daudz tā piedāvā mums, studentiem.”

J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas 11. klases skolniece Ieva Plostniece izvēlējusies Liepājas Universitātē ēnot logopēdes profesiju: „Mana izvēle svārstās starp tieslietām un logopēdiju. Manuprāt, tās ir divas atšķirīgas nozares, tāpēc izvēlējos ēnot logopēdiju, lai plašāk iepazītu šo profesiju.”


Pievieno komentāru

Liepājā