Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitātē būs studentu festivāls "Pietura"

Studentiem ik pa laikam nākas stāvēt pieturās. Tā ir vieta, kur gaidīt, skatīties apkārt un domāt, tā ir vieta, kur būt vienam un satikt citus. Pietura vienmēr ir sākums kādam ceļojumam – vai nu zināmā, vai nezināmā virzienā. Un Liepājas Universitātes studentiem šāds ceļojums sāksies 28.-31.oktobrī studentu festivālā „Pietura”.

Festivāla mērķis ir aicināt Liepājas studentus apstāties dzīves skrējienā un padomāt par to, kas ir patiesas vērtības, cik svarīgas viņiem ir attiecības, kas viņi ir un ko grib sasniegt. Četrus vakarus pēc kārtas LiepU studenti varēs dzirdēt saturīgas uzrunas par jauniešiem aktuālām tēmām – savas identitātes izprašanu, problēmu risināšanu, romantiskām attiecībām un vērtībām. Katru vakaru festivālā uzstāsies talantīgi mūziķi un programmu papildinās dažādi pārsteigumi, kā arī būs iespēja pašiem diskutēt par šīm tēmām.

Savukārt dienas laikā LiepU galvenajā ēkā, fakultātēs un dienesta viesnīcā aktīvi darbosies studentu komandas, kas sniegs informāciju par vakara pasākumiem. Jaunieši garāmgājējiem piedāvās tēju un svaigi ceptus kēksiņus, aicinās ar dažādiem palīglīdzekļiem izteikt viedokļus par dienas tematu, rādīs roku veiklības trikus, teatrālus skečus u.c.

Ik vakara pieturās studenti varēs satikt Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskapu Pēteri Sproģi, organizācijas „Krīzes grūtniecības centrs” lektoru Ulvi Kravali, kustības „Īsta mīlestība gaida” vadītāju Kasparu Ozoliņu un Jelgavas Vasarsvētku draudzes mācītāju Agri Ozolinkeviču.

Liepājas studentus šajā ceļojumā pavadīs arī mūziķi Dace un Džefs Jangbladi (Dace par dziesmu „Sirsneņa” savulaik saņēma latgaliešu kultūras gada balvu "Boņuks"), dziesminieces Sintija Grava un Anete Kozlovska („Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas 2012” nominācija „Labākā debija”) un grupa „Jorspeis”.

Studentu festivālu „Pietura” rīko biedrība „Latvijas Kristīgā Studentu Brālība” (LKSB) sadarbībā ar Saldus Sv. Gregora kristīgās misijas centru, organizāciju „Agape Latvija” un Liepājas draudzēm. LKSB ir starpkonfesionāla biedrība ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu, kas jau 20 gadu darbojas universitātēs visā Latvijā, organizējot lekcijas, seminārus un konferences. LKSB mērķis ir atbalstīt jauniešu neformālo izglītību un veicināt kristīgu vērtību popularizēšanu.

Studentu festivāla „Pietura” pasākumi norisināsies no 28. līdz 31. oktobrim katru vakaru pulksten 18.00 Liepājas Universitātes Aktu zālē (Lielajā ielā 14).

Ieeja pasākumos bez maksas.

Pievieno komentāru

Liepājā