Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte aicina vidusskolēnus pieteikties intensīvajiem kursiem fizikā

No 3. aprīļa līdz 14. jūnijam trešdienās un piektdienās no plkst.17 līdz 18.30 Liepājas Universitāte piedāvā intensīvos kursus fizikā 12. klašu skolēniem.

Vidusskolēniem būs iespēja papildināt zināšanas par mehānisko kustību un tās veidiem, kustību gravitācijas laukā, elektrisko strāvu, vielas agregātstāvokļiem, atomfizikas un kodolfizikas pamatiem, strāvas magnētisko lauku u.tml. tēmām. Būs iespēja pildīt dažādus uzdevumus, kā arī pārrunāt neskaidros jautājumus.

Intensīvie fizikas kursi sastāv no 20 nodarbībām, katra nodarbība ilgs divas stundas. Maksa – Ls 40.

Lūgums kursiem pieteikties līdz 25. martam. Plašāka informācija un pieteikšanās – Kr. Valdemāra ielā 4, 17. telpā, tālr. 26110394, http://skola.liepu.lv/lv/ce/.

Pievieno komentāru

Liepājā