Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte aicina uz tikšanos ar SEB bankas pārstāvjiem

14. novembrī Liepājas Universitātes (LiepU) Mūžizglītības nodaļa sadarbībā ar AS „SEB banka” ikvienu aicina uz tikšanos par tēmu „Izmaiņas bankas produktos un pakalpojumos pēc pārejas uz eiro”, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

AS „SEB banka” Liepājas filiāles vadītāja Ulrika Gēce un vecākā klientu apkalpošanas speciāliste Zanda Tefa runās par ikdienas pakalpojumiem (norēķinu kontiem un maksājumu kartēm), skaidras naudas darījumiem, iekšzemes un starptautiskiem maksājumiem, noguldījumiem, uzkrājumiem un kredītiem (depozītiem, 2. un 3. pensiju līmeņiem, studiju kredītiem, līzingiem), maksājumu karšu pieņemšanu un norēķiniem internetā, priekšrocībām ērtākai pārejai uz eiro u.c.

Lekcija notiek LiepU Mūžizglītības nodaļas populārzinātniskā lekciju cikla „Mazās akadēmija” laikā Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, 243. telpā, plkst.17.

Klausītājiem lekcija ir bez maksas.

Pieteikšanās pa tālruni 63425477 (Anda Ļoļāne) vai rakstot uz e-pastu: anda.lolane@liepu.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā