Liepājas Universitāte aicina apmeklēt Zinātnieku nakti

25. septembrī Liepājas Universitātē tāpat kā citās Latvijas un Eiropas augstskolās notiks Zinātnieku nakts, kas šogad notiks desmitās gadadienas zīmē. Laikā no plkst. 17.00 līdz 22.00 Kr. Valdemāra ielā 4 visas fakultātes par tēmu “Gaisma” piedāvās dažādas aktivitātes – rotaļas, spēles, lasījumus, meistardarbnīcas, eksperimentus utt.

Dabas un inženierzinātņu fakultāte aicina piedalīties viktorīnās, gleznošanas darbnīcā, dažādos eksperimentos, modelēt gaismas procesus un sadarbībā ar SIA “Liepājas enerģija” radīt enerģiju. Aplūkot varēs foto galeriju, kas tapusi no Liepājas Universitātes studentu un darbinieku iesūtītajām fotogrāfijām par gaismas tēmu.

Kustību aktivitātes, rotaļas un spēles pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, kā arī erudīcijas un atjautības spēles sākumskolas skolēniem būs sarūpējusi Pedagoģijas un sociālā darba fakultāte. Savukārt Vadības un sociālo zinātņu fakultāte pozitīvo emociju laboratorijā radīs gaišas domas un emocijas, kā arī runās par gaismas un mūzikas nozīmi cilvēka pozitīvo emociju veidošanā.

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes saime būs sarūpējusi radošās rakstīšanas meistardarbnīcas skolēniem, gleznošanas darbnīcas, gaismas un skaņas performances. Notiks arī Jauno filologu skolas atklāšana, Normunda Dzintara dzejas krājuma atvēršana, Raiņa dzejas tulkojumu lasījumi svešvalodās un profesora Edgara Lāma priekšlasījums “Gaisma Raiņa dzejā”.

Liepājas Katoļu pamatskolas zvanu ansamblis “Re-re-mi-la” klātesošajiem piedāvās mazu koncertu.

Pagājušā gadā Liepājas Universitātē šis pasākums bija plaši apmeklēts, arī šogad tiek aicināti skolēni (gan esošie, gan bijušie), skolotāji, skolēnu vecāki, radi, draugi un ikviens interesents. Dalība pasākumā ir bez maksas. Programma pieejama šeit - http://www.liepu.lv/lv/jaunumi/2005/liepajas-universitate-piedava-plasu-zinatnieku-nakts-programmu .

 
LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste 
Kristīne Timermane

Pievieno komentāru

Liepājā