Liepājas Universitāte aicina apmeklēt Informācijas dienu

Piektdien, 28. jūnijā, pulksten 11 Liepājas Universitātē (LiepU), Kūrmājas prospektā 13, notiks Informācijas diena, kurā būs iespējams iepazīties ar universitātes studiju piedāvājumu un saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par studiju saturu un procesu, ziņo LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

No pulksten 10.30 pirmajā stāvā notiks reģistrēšanās, bet no  10.30 līdz 10.50 Kūrmājas prospekta 13 pagalmā būs iespēja vērot un piedalīties LiepU Tautas deju kolektīva "Banga" improvizētā mēģinājumā.

No 11 2. stāva zālē Informācijas dienas apmeklētāji varēs dekānu stāstījumos iepazīt Dabas un sociālo zinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu un Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes. Mūžizglītības nodaļas pārstāve informēs par aktualitātēm mūžizglītības piedāvājumā, Studentu padomes pārstāvji pastāstīs par savas darbības galvenajiem virzieniem un ārpusstudiju aktivitātēm. Būs iespēja arī iepazīsties ar Erasmus studentu mobilitātes programmu.

Pēc kopīgas iepazīšanās ar Liepājas Universitātes piedāvājumu varēs tikties ar studiju programmu direktoriem un studentiem, lai sarunās saņemtu izvērstu informāciju par tām studiju programmām, kas interesē visvairāk. Mūžizglītības nodaļas pārstāve pastāstīs, kā studēt klausītāja statusā un ko piedāvā interešu izglītības un pedagogu profesionālās pilnveides kursi. Pagrabstāva telpās būs iespēja iepazīt studiju programmas "Jauno mediju māksla" studiju vidi un tikties ar studentiem.

Individuālās konsultācijas par uzņemšanas noteikumiem, studiju programmas izvēli, studiju maksām un kredītiem būs pieejamas no pulksten 10.30 līdz 13 206. telpā.

Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja piedalīties spēlē "Iepazīsti Liepājas Universitāti" un balvā saņemt biļetes uz Liepājas Olimpiskā centra Baseins & SPA kompleksu.

Pievieno komentāru

Liepājā