Liepājas un novadu uzņēmējus aicina uz bezmaksas semināru par eiro ieviešanu

Banka Citadele sadarbībā ar LR Finanšu ministriju otrdien, 17. septembrī, aicina Liepājas un apkārtējo novadu uzņēmējus uz bezmaksas semināru „Eiro ieviešana Latvijā un bankas pakalpojumu pieejamība”, lai informētu uzņēmējus par eiro ieviešanas procesu, bankas pakalpojumu pieejamību, eiro priekšpiegādi un to, kā uzņēmējiem sagatavoties valūtas maiņai.

Seminārs norisināsies otrdien, 17. septembrī, no plkst.15:00 līdz 17:00 viesnīcā "Līva", konferenču zālē „Liedags”, 5. stāvā, Lielā ielā 11, Liepājā.

Ko, gatavojoties eiro ieviešanai, svarīgi zināt iedzīvotājiem un kas pirms eiro ieviešanas jāpaveic uzņēmējiem, lai uzņēmuma ikdienas darba nodrošināšana un eiro ieviešana noritētu veiksmīgi?

Lai pilnvērtīgi sagatavotos eiro ieviešanai, īpaši tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem būtiski valūtas maiņai gatavoties savlaicīgi. Diskusijā ar vietējiem uzņēmējiem Finanšu ministrijas un bankas Citadele eksperti atgādinās būtiskākos eiro ieviešanas posmus un normatīvos aktus, kā arī īpašu uzmanību veltīs nodokļu, grāmatvedības un eiro priekšpiegādes jautājumiem.

Semināra laikā:

·        LR Finanšu ministrijas Eiro biroja pārstāvis Salvis Skladovs stāstīs par praktiskajām nodokļu un grāmatvedības vadlīnijām uzņēmējiem, pašvaldībām un valsts pārvaldes iestādēm;

·        Bankas Citadele Liepājas filiāles pārvaldniece Evija Stūrmane informēs par bankas pakalpojumu pieejamību saistībā ar eiro ieviešanu;

·        Bankas Citadele Biznesa daļas pārdošanas vadītājs Kārlis Dorbe informēs par galvenajiem izaicinājumiem, kādiem uzņēmējiem jāgatavojas, kā arī informēs par eiro priekšpiegādi uzņēmumiem.

Ieva Prauliņa
Korporatīvo komunikāciju daļas vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā