Liepājas un novadu skolas aicina piedalīties "Štepseles ceļojumā" 1

SIA "Liepājas RAS", aicinot uz pavasarīgu rosīšanos, informē, ka sākas nolietoto elektropreču vākšanas akcija skolu komandām "Štepseles ceļojums".

Šī akcija tiek organizēta jau trešo gadu  pēc kārtas. Akcijas mērķis ir nemainīgs – savākt pēc iespējas vairāk nolietoto sadzīves elektrotehniku – televizorus, datorus, ledusskapjus, mobilos telefonus u.c. ierīces un iekārtas, kuru lietošanai nepieciešams vads un kontaktdakša jeb štepsele, vai arī baterijas. Būtiskākais noteikums, ierīce jāsavāc un jānodod neizārdītā veidā.

Arī šogad balvu fondā vērtīgas balvas.

Akcijā drīkst piedalīties viena komanda no katras skolas (viena vai vairākas klases, interešu pulciņš un tml.), komandas dalībnieku skaits neierobežots. Uzvarēs tā komanda, kas iegūs augstāko punktu koeficientu, respektīvi, tie, kas savāks vairāk elektroierīču uz katru komandas dalībnieku.

Katrā skolā tiks ierādīta vieta atnesto elektropreču uzglabāšanai. Akcijas beigās "Liepājas RAS" pārstāvji elektropreces savāks un nodos otrreizējai pārstrādei, tādējādi štepseles turpinās savu ceļojumu jau pārstrādātos produktos.

Akcijas norises laiks no 2013. gada 25. marta līdz 30. aprīlim.

Akcijā tiek aicinātas piedalīties visas Liepājas pilsētas skolas, kā arī skolas no apkārtējiem novadiem – Aizputes, Durbes, Grobiņas, Priekules, Pāvilostas, Vaiņodes, Rucavas, Nīcas, kā arī no Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

Lai reģistrētos, par akciju atbildīgajam skolas skolotājam uz e-pastu inese@liepajasras.lv ir jānosūta sekojoša informācija:

1. skolas nosaukums, adrese;
2. atbildīgā skolotāja vārds, uzvārds, kontakttālrunis, e-pasta adrese;
3. skolēnu komandas apraksts un dalībnieku skaits – klase, interešu pulciņš, visa skola, u.tml. Skolēnu skaits var tikt precizēts arī akcijas laikā;
4. vieta, kur elektroierīces tiks uzglabātas līdz akcijas beigām.

Pēc pieteikuma saņemšanas tiks nosūtīta elektropreču uzskaites tabula, kurā elektroniski jāreģistrē katra atnestā ierīce.
Ar akcijas nolikumu var iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.liepajasras.lv  Papildus informācijai, rakstīt uz e-pastu: inese@liepajasras.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Egils

Visdažādākie kuponi http://www.kolosali.lv/

pirms 8 gadiem, 2013.03.22 10:35

Liepājā