"Liepājas ūdens" pārstāvji strādājuši visu nakti, lai novērstu plūdu draudus

Liepājas komunālo dienestu un uzņēmuma "Liepājas ūdens" pārstāvji strādājuši visu nakti, lai pēc pērkona negaisa izraisītajām spēcīgajām lietavām Liepājā novērstu plūdu draudus, "Rietumu Radio" informēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (Liepājas partija).

Kā informēja Ansiņš, vakar tika ieslēgti pilnīgi visi sūkņi, kas novada lietusūdeņus no Liepājas ielām, informēja Ansiņš. Viņš izsaka pateicību dienestiem, kas bija iesaistīti vakar nakts darbos, un slavē tos par "pietiekami operatīvo rīcību". "Diezgan sarežģīta situācija bija vienā no Jaunās ielas posmiem," jautāts par to, kuras ielas applūdušas, sacīja Ansiņš, norādot, ka šorīt situācija pilsētā ir normāla.

"Liepājā vairāku gadu desmitu laikā būvēts, īpaši nerūpējoties par lietusūdens novadīšanas sistēmas atdalīšanu no kanalizācijas sistēmas," ielu pārplūšanas iemeslus stipru nokrišņu laikā min Ansiņš. Viņš norāda, ka, realizējot jaunos ielu rekonstrukcijas projektus, šī problēma pakāpeniski tiekot novērsta, bet tas prasot daudz laika.

Virs Liepājas negaiss plosās arī 30. jūlija rītā.

 

Pievieno komentāru

Liepājā