Liepājas tirgotāji piedalīsies Darmštates Ziemassvētku tirdziņā Vācijā

Liepājas mākslinieki, amatnieki un uzņēmēji piedalīsies Ziemassvētku tirdziņā, kas no pirmdienas, 21. novembra, līdz 23.decembrim norisināsies Liepājas sadraudzības pilsētā Darmštatē Vācijā, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Darmštate, kā ik gadu, arī šogad aicināja māksliniekus, amatniekus un uzņēmējus piedalīties Ziemassvētku tirdziņā, lai ar savu produkciju bagātinātu tirdziņa piedāvājuma klāstu un iepriecinātu tā apmeklētājus.

Liepājniekiem jau tradicionāli ir atvēlētas sešas tirdzniecības vietas - trīs namiņi, katrs sadalīts divos nodalījumos. Katra tirdzniecības vieta ir trīs metrus gara un divus metrus plata, tā aprīkota ar pārdošanas leti, spuldzīšu virtenes dekorāciju un elektrības pieslēgumu. Tirdzniecības vieta tiek piedāvāta nedēļu ilgai izmantošanai.

Maksa par tirdzniecības vietas izmantošanu ir 35 eiro nedēļā. Papildus jāsedz arī izdevumi par patērēto elektrību. "Jāņem vērā, ka stendi nav apdrošināti pret zādzību un ielaušanos, tāpēc vēlams noslēgt atbilstošu apdrošināšanu vai vakaros izņemt no stendiem vērtīgos priekšmetus," skaidro Enģele.

Pievieno komentāru

Liepājā