Liepājas teātris viesosies Ādažos, Cēsīs un Valmierā

Liepājas teātris oktobra beigās un novembra sākumā ar viesizrādēm dosies uz Ādažiem, Cēsīm un Valmieru, piedāvājot skatītājiem noskatīties divus iestudējumus, informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

29.oktobrī Ādažu Kultūras centrā, 30.oktobrī Vidzemes koncertzālē "Cēsis" un 31.oktobrī Valmieras Drāmas teātrī tiks spēlēta Dž.Dž.Džilindžera iestudētā melodrāma "Žanna".

Izrādes centrā ir materiāli nodrošināta un ietekmīga sieviete Žanna un viņas mīļotais - daudzus gadus par viņus jaunākais Andrejs. Viņas dzīve šķiet nevainojama līdz mirklim, kad Andrejs paziņo, ka pamet Žannu jaunas meitenes Katjas dēļ, kura gaida viņa bērnu. Šajā brīdī mainās visa dzīve un mainās arī Žanna, atklājot, uz ko ir spējīga sieviete, kad viņai tiek salauzta sirds. Vairākos monologos, atklājoties citiem varoņiem, savam mirušajam tēvam vai sarunājoties pašai ar sevi, pamazām tiek atklāta Žannas līdzšinējās dzīves skumjā pieredze, sniedzot izskaidrojumu viņas rīcībai pēc Andreja aiziešanas.

Savukārt 1.novembrī Valmieras Drāmas teātrī skatītājiem tiks piedāvāts Leona Leščinska iestudētais stāsts par mīlestību "Pieci vakari". Tā ir izrāde par mīlestību un tās sarežģītajiem līkločiem, kā arī par to, ka cilvēki patiešām var atrast sevi tikai tad, kad vairs nebaidās mīlēt, jo tieši tad izmainās viņu ikdiena. Izrāde ir par spēju būt pašiem, neatkarīgi no valdošā režīmā un citu priekšstatiem par veiksmīgu dzīvi. Izrādes darbība norisinās kādas ziemas piecos vakaros, kad pēc 17 gadu ilgas prombūtnes Iļjins atgriežas Ļeņingradā, lai satiktu Tamāru. Iļjina un Tamāras sarežģīto mīlestības stāstu un atpakaļceļu vienam pie otra izdzīvo Egons Dombrovskis un Inese Kučinska.

Biļetes uz iestudējumiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un internetā.

Pievieno komentāru

Liepājā