Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas teātrī Ziemassvētkos skanēs gan rotaļīgas, gan ziemīgas dziesmas dvēselei

Kā ik gadu, Liepājas teātris svētku laikā aicinās savus skatītājus apmeklēt Ziemassvētku koncertu, ziņo Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga. Kopumā notiks desmit koncerti, no kuriem pirmais paredzēts sestdien, 14. decembrī. 
    
Šogad koncertuzvedumam dots nosaukums "Dvēseles pagalmā" un tajā skanēs dziesmas tikai latviešu valodā – koncertā būs dzirdamas gan tradicionālās Ziemassvētku, gan mazāk dzirdētas skaistas un ziemīgas dziesmas dvēselei. Programmu sastādījis teātra muzikālais vadītājs Normunds Kalniņš un teātra direktors Herberts Laukšteins.
 
Par muzikālo skanējumu rūpēsies mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Zīlmanis, Aivars Meijers, Zanda Štrausa un īpašais viesis Artis Gāga.

"Koncerta pirmajā daļā aktieri pārtaps par bērniem un kopīgi izdziedās populāras bērnu dziesmiņas par Ziemassvētku tēmu. Otrā daļa būs klusāka, intīmāka un pārdomas rosinoša – ceram, ka skatītāji sasmelsies dvēseles mieru un apjautīs savas latviskās saknes. Līdzās klasiskām vērtībām "Klusa nakts, svēta nakts", "Zvaniņš skan" u.c., skanēs arī dziesmas no "Instrumenti", "Musiqq" un citu mūsdienu muzikālo apvienību repertuāriem. Man ir īpašs prieks, ka ir izdevies piesaistīt vienu no Latvijā zināmākajiem un labākajiem saksofonistiem Arti Gāgu, kurš visam koncertam piešķirs īpašu skanējumu," koncerta programmu raksturo N. Kalniņš.

Koncertā piedalīsies gandrīz visa Liepājas teātra aktieru trupa: Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Kaspars Gods, Sigita Jevgļevska, Marģers Eglinskis, Armands Kaušelis, Inese Jurjāne, Viktors Ellers, Signe Ruicēna, Rolands Beķeris, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Kaspars Kārkliņš, Laura Jeruma, Ilze Trukšāne, Pēteris Lapiņš, Sandis Pēcis, Anete Berķe, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Mārtiņš Kalita, Ilze Jura.

Par vizuālo noformējumu un mākslinieku kostīmiem gādās Zigrīda Atāle.

Pievieno komentāru

Liepājā