Liepājas svētku rotājumus papildinās dekoratīvi sniegavīri 1

No otrdienas, 1.decembra, gatavojoties svētkiem, dažādās Liepājas vietās sāktas izvietot dekoratīvo sniegavīru ģimenes, kas priecēs iedzīvotājus un pilsētas viesus, kā arī būs papildu elements kopējā Liepājas svētku rotā.

Dekoratīvie sniegavīri ir Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmuma “Scan-Plast Latvia” sveiciens pilsētai un tās iedzīvotājiem svētkos. Kopumā Liepājā tiks izvietotas astoņas sniegavīru ģimenes, savukārt Grobiņā vēl divas, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Dekoratīvo sniegavīru ģimenes ir izgatavotas no stiklplasta – stipra, elastīga un izturīga materiāla, kas ir noturīgs visos laika apstākļos. 

Dekoratīvo sniegavīru ģimenes tiks izvietotas pie Liepājas reģionālās slimnīcas, Liepājas Olimpiskā centra, t/c “Rietumu centrs”, t/n “Kurzeme”, t/c “XL Sala”, t/c “Baata”, Graudu un Jūras ielas krustojumā, kā arī K. Zāles laukuma un Bāriņu ielas stūrī.

“Pilsētas uzņēmēju iniciatīva un vēlme iesaistīties kopējā svētku noformējuma radīšanā ir vērtējama ļoti atzinīgi. Šāda pilsētas un uzņēmēju mijiedarbība paplašina rotājumu klāstu Liepājā, iepriecinot pilsētas iedzīvotājus un viesus,” atzinīgi vērtē domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Jau informēts, ka šogad pilsētas centrā izvietoti pēc jaunas koncepcijas izgatavoti svētku elementi. Ziemassvētku un gadumijas rotājumi veidoti tā, lai atgādinātu bērnībā lasīto pasaku noskaņas. Centrālais rotājums – liela pasaku grāmata, kas ir kā vadmotīvs pārējam centra noformējumam, – ir izvietots skvērā pie Liepājas universitātes. Pie pasaku grāmatas katrs var gan nofotografēties, gan apsēsties lielajā vecmāmiņas krēslā un noklausīties kādu Ziemassvētku dziesmiņu vai pasakas audio ierakstu. Tāpat arī šogad liepājniekus priecēs lielā svētku egle, kas rotāta jaunos motīvos, Adventes vainags Rožu laukumā, kā arī citi rotājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā