Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde par 50 000 eiro pārdod loču kuģi "Pilot 4"

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) pārvalde par 50 000 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), pārdod loču kuģi "Pilot 4", liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Loču kuģis "Pilot 4" ir būvēts Krievijā 1992.gadā. Vidējais šāda tipa kuteru ekspluatācijas ilgums, atkarībā no noslogotības, ir 15 līdz 20 gadi, vēsta LETA.

Pirms diviem gadiem Liepājas SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš aģentūrai LETA sacīja, ka ostas loču kuģiem "Pilots 4" ir konstatēti bojājumi, kas vēl ļauj kuģi lietot, bet to novēršana ilglaicīgākā laika periodā jau būtu ekonomiski neizdevīga.

Pagājušā gada vasarā kuģim beidzās kuģošanas spējas apliecības derīguma termiņš, bet, lai saņemtu jaunu, būtu nepieciešami apjomīgi remontdarbi.

Iepriekš bija lemts loču kuģi "Pilot 4" pārdot izsolē, taču izsole nenotika, jo nebija pieteicies neviens pircējs.

Pagājušā gada vasarā SEZ pārvalde saņēma jaunu un modernu Tallinā būvētu loču kuģi "Ausma".

Jauno loču kuģi būvēja Igaunijas kompānija "Baltic Workboats", kas Liepājas SEZ pārvaldes izsludinātajā iepirkumā iesniedza saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu. Līguma summa bija 998 800 eiro, neieskaitot PVN.

Pievieno komentāru

Liepājā