Liepājas Sociālais dienests turpina pieņemt klientus pēc iepriekšēja pieraksta

Lai rūpētos par Sociālā dienesta apmeklētāju drošību un veselību, nepieļaujot liela skaita cilvēku pulcēšanos vienuviet, Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests atgādina iedzīvotājiem, ka joprojām klientu pieņemšana klātienē turpinās pēc iepriekšēja pieraksta, aģentūru LETA informēja Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Tā kā Sociālā dienesta apmeklētāju pieņemšanas centra uzgaidāmajā telpā nav pietiekami daudz vietas, lai ievērotu valstī noteikto divu metru distanci, nepieciešams, līdzīgi kā citās valsts iestādēs, iepriekš veikt pierakstu.

"Lūdzam klientus izturēties ar sapratni, jo pieraksts nepieciešams, lai rūpētos par katra mūsu apmeklētāja drošību un veselību, jo tieši klientu uzgaidāmajā telpā dažkārt veidojas visgarākā apmeklētāju rinda. Tagad rinda tiek koordinēta, ielaižot noteiktu skaitu apmeklētāju ar iepriekšēju pierakstu," uzsvēra Sociālā dienesta direktore Linda Krasovska.

Pieraksta sistēmu par labāku un ērtāku, salīdzinot ar iepriekšējo rindā gaidīšanu, esot atzinuši gan dienesta apmeklētāji, gan darbinieki - tas palīdz labāk plānot laiku gan vieniem, gan otriem, kā arī kliedē garās rindas, kādas veidojās rīta stundās, vienmērīgi visas darba dienas laikā, situāciju raksturoja Jākobsone.

Pierakstīties uz pieņemšanu iespējams, sazinoties ar Sociālā dienesta daļu darbiniekiem telefoniski vai e-pastā.

Lai saņemtu sociālo palīdzību, proti, noformētu trūcīgā un maznodrošinātā statusu, pieprasītu dažāda veida pabalstus, Vecliepājas iedzīvotājiem jāzvana pa tālruni 63 489 652, Jaunliepājas iedzīvotājiem pa tālruni 63 426 044, Karostas un Tosmares iedzīvotājiem - pa tālruni 63 456 185. Pieteikties iespējams arī e-pastā "sociala.palidziba@liepaja.lv", norādot savu vajadzību un kontakttālruni, skaidroja Jākobsone.

Savukārt par konsultācijām klātienē saistībā ar sociālajiem pakalpojumiem un sociālo atbalstu iespējams, sazinoties ar Sociālo pakalpojumu daļu, lai noformētu sociālos pakalpojumus pa tālruni 63 489 668, Sociālā darba daļu, lai saņemtu speciālistu atbalstu un konsultācijas sociālo problēmu risināšanā, pa tālruni 63 489 682.

Sociālais dienests aicina klientus izturēties atbildīgi pret citiem cilvēkiem un neplānot klātienes apmeklējumu uz Sociālo dienestu pie vismazākajām saslimšanas pazīmēm ar Covid-19, vai arī pēc kontakta ar saslimušajiem, Ienākot dienestā, nepieciešams dezinficēt rokas, kā arī lietot sejas aizsargmaskas vai sejas aizsegu.

Pievieno komentāru

Liepājā