Liepājas Sociālais dienests palīdzējis formalitāšu kārtošanā Zolitūdes traģēdijā dēlu zaudējušai liepājniecei

Liepājas Sociālais dienests ir palīdzējis nokārtot formalitātes kādai liepājniecei, kura Zolitūdes "Maximā" notikušajā traģēdijā zaudējusi dēlu, informē Liepājas Sociālā dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Liepājnieces bojā gājušais dēls dzīvojis un bijis deklarēts Rīgā, un finansiāla palīdzība no Liepājas Sociālā dienesta šajā gadījumā nav paredzēta, jo gan bēru izdevumu segšanu, gan pabalsta piešķiršanu nodrošina Rīgas Sociālais dienests. Tomēr Liepājas Sociālais dienests sniedzis šai liepājniecei atbalstu formalitāšu kārtošanā, tostarp viņai nodrošināta iespēja Liepājā uz vietas uzrakstīt iesniegumu pabalsta saņemšanai, lai pašai nebūtu jādodas uz Rīgu.

LETA jau ziņoja, ka Rīgas Sociālajā dienestā nedēļas nogalē un pirmdien saņemti vairāk nekā 30 iesniegumi Zolitūdē cietušo bēru izdevumu segšanai un 10 000 latu pabalsta piešķiršanai, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Rīgas Sociālais dienests sazinājies ar Salaspils, Ozolnieku, Bauskas, Valmieras, Jūrmalas, Liepājas un Brocēnu sociālajiem dienestiem, nododot informāciju par Rīgas domes piedāvātajām palīdzības iespējām cietušo vai bojāgājušo tuviniekiem, un lūdzis veikt šo personu dzīvesvietas apsekošanu, lai noskaidrotu, vai cietušo vai bojāgājušo bērni atrodas drošībā un kurš pēc viena vai abu vecāku nāves uzņemsies bērna ikdienas aprūpi.


Pievieno komentāru

Liepājā