Liepājas slimnīca informējusi policiju par aizdomām par viltotu vakcinācijas sertifikātu 7

Liepājas slimnīca informējusi policiju par aizdomām, ka vienam Covid-19 pacientam, kurš ārstējas reanimācijas nodaļā, varētu būt viltots vakcinācijas sertifikāts, aģentūru LETA informē slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Ceturtdien Liepājas Reģionālajā slimnīcā kopā ārstējas 77 Covid-19 pozitīvi pacienti, no kuriem 14 atrodas reanimācijā, no kuriem deviņiem nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija galēji smagā veselības stāvokļa dēļ. Slimnīcā ārstējas divi bērni un viena grūtniece, kuriem atklāta inficēšanās ar Covid-19.

Grase norādīja, ka pagājušajā diennaktī slimnīcā iestājās deviņi Covid-19 pozitīvi pacienti. Astoņi no viņiem ir nevakcinēti, kamēr viens – vakcinēts. Tā kā vakcinētajam pacientam nav smaga slimības gaita, viņš ārstējas vienā no Covid-19 nodaļām.

Mediķiem esot pamatotas aizdomas, ka vienam no reanimācijas pacientiem ar smagu slimības gaitu ir viltots vakcinācijas sertifikāts. Aptuveni 60 gadus vecam vīrietim ir 50% plaušu bojājumu un viņam tiek nodrošināta paaugstinātas plūsmas skābekļa terapija.

Informācija par iespējamo viltus sertifikātu nodota policijai, piebilda Grase.

Turpinot palielināties Covid-19 pacientu skaitam, Liepājas Reģionālajā slimnīcā slēgta vēl viena stacionārā nodaļa, pārprofilējot to par Covid-19 nodaļu. Slēgta Kardioloģijas/iekšķīgo slimību nodaļa. Šīs nodaļas pacienti izvietoti citās stacionāra nodaļās.

Kā vēstīts, jau iepriekš tika slēgta Stacionārā rehabilitācijas nodaļa un viena no ķirurģijas profila nodaļām. Līdz ar to kopumā slimnīcā Covid-19 pacientu ārstēšanai ir atvēlētas 119 gultas.

Jau ziņots, ka ārstniecības iestādēs pagājušajā diennaktī ievietots 171 Covid-19 pacients, 139 no tām izrakstīti, taču kopējais Covid-19 pacientu skaits stacionāros sarucis no 1461 līdz 1439 pacientiem, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.

No slimnīcās esošajiem Covid-19 pacientiem 1256 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 183 - ar smagu slimības gaitu, kas ir līdz šim lielākais smagi slimo pacientu skaits stacionāros. Tādējādi 12,72% stacionēto šobrīd ir smaga slimības gaita. Slimnīcās esošo smagi slimo skaits arī sasniedzis jaunu rekordu - 183.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Lorensa

Re ka cilveki neuzticss vakcinam..ja jau simtiem viltus sertifikatu..vispar tragiski.un kas pie ta vainigs vai ne meliga valdiba..sakuma solija brivpratigu vakcinaciju tagad piespuedu brivpratiga.sakuma runaja par divam pioem nu tagad jau tresaa..un bus vel.blaknu un navju slepsana..nu ka k tas cilvecins tic..var hau sapradt kapec ir tie viltus sertifikati.

pirms mēneša, 2021.10.28 19:06

Doktors

Ej vēlreiz skolā un iemācies rakstīt!

pirms mēneša, 2021.10.29 08:36

tikai nevajag

Nevajag komentārā sviestu rakstīt un attaisnot noziegumu.

pirms mēneša, 2021.10.28 19:18

Lorensa

Vajag gan noziegums ir valdibas meli tautai un piespierdu vakcinacija

pirms mēneša, 2021.10.28 19:24

Ja naudu nau kur likt

Apzinoties situāciju šobrīd un melot ar viltotu sertifikātu ir muļķīgi agri vai vēlu atklās. Ieteiktu tiem viltoto sertifikātu pircējiem sadarboties ar policiju un izskaust tos kas to atļāvušies dot par 400 vai 500 eiro sertifikāts poti izlēja izlietnē. Tā ir laba kukuļa nauda dakterim vai māsiņai naivās dvēseles perk izrādās. Katru nedēļu uzpeld kāds viltots pacientu papīris

pirms mēneša, 2021.10.28 20:31

Zinaīda

Pērtiķiem vēl stipri jāaug savā evolūcijā, paši riskē ar savu veselību + apdraud seniorus un cilvēkus ar citām slimībām. Vienīgais arguments, man stipra imunitāte :D :D Pie elpināmā aparāta tas arguments parasti pazūd.

pirms mēneša, 2021.10.29 08:39

Lirensa to doktoram no tvaika ielas

Ja sunim nav ko darit vins laiza savas olas..kad mulkim nav ko teikt vins piekasas pareizrakstibai...tvaika iekas doktor kura palata esiet..varbut jums sausinus atnest..esmu loti iejutiga prst tiem kuriem krekls ar garam piedurknem

pirms mēneša, 2021.10.29 13:59

Liepājā