Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas skolēni uz eksāmeniem varēs doties ar bezmaksas sabiedrisko transportu

Lai atbalstītu Liepājas vispārizglītojošo skolu 12. klašu un mazākumtautību programmu 9. klašu skolēnus, 21. maija Liepājas pilsētas domes sēdē tika atbalstīts lēmums piešķirt konkrētām skolēnu grupām iespēju bez maksas izmantot sabiedrisko transportu nokļūšanai uz konsultācijām un eksāmeniem.

Liepājas pilsētas domes lēmums paredz to, ka laika periodā no 2020. gada 22. maija līdz 2020. gada 30. jūnijam vispārizglītojošo skolu 12. klašu skolēniem un mazākumtautību programmu 9. klašu skolēniem tiek noteikti atvieglojumi 100% apmērā braukšanai Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā. Bez maksas varēs braukt konkrēto klašu audzēkņi, uzrādot derīgu skolēnu apliecību, informē Liepājas pašvaldība.

Pēc Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes veiktās aptaujas, izmantot bezmaksas sabiedriskā transporta pakalpojumus nepieciešams aptuveni 100 skolēniem. Aprēķināts, ka šo bezmaksas braucienu nodrošināšanai no budžeta līdzekļiem nepieciešams aptuveni 3000 eiro.

Katras skolas vadība informēs konkrētās skolas skolēnus par karšu saņemšanas kārtību.

Pievieno komentāru

Liepājā