Liepājas skolās līdz februāra beigām reģistrēti 760 pirmklasnieki; par 62 mazāk nekā pašreiz

Šā gada februārī Liepājas pašvaldības vispārizglītojošās skolās notika pirmklasnieku reģistrācija jaunajam mācību gadam, un lielā daļā skolu pirmās klases jau nokomplektētas. Līdz februāra beigām pašvaldības vispārizglītojošo  skolu un sākumskolu 1. klasēs reģistrēti 760 pirmklasnieki, kas ir par 62 bērniem mazāk, nekā uz 2016. gada 4. janvāri, ziņo Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Pirmklasnieku skaits līdz 1. septembrim vēl varētu pieaugt, jo bērnu reģistrācija skolās  turpināsies līdz jaunā mācību gada sākumam. Vecāki, kuri nav paspējuši reģistrēt savu bērnu 1. klasē, to var izdarīt līdz 1. septembrim skolās, kurās vēl ir brīvas vietas.

Visvairāk pirmklasnieku uzņemts Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā (116), Liepājas Centra sākumskolā (112), Ezerkrasta sākumskolā (90).

Pirmklasnieku uzņemšana pilnībā noslēgusies Centra Sākumskolā un Ezerkrasta sākumskolā, pārējo pilsētas skolu pirmajās klasēs vēl ir brīvas vietas.

Vairākās skolās, piemēram, A.Puškina 2. vidusskolā un Liepājas 3. pamatskolā varētu atvērt arī papildus 1.klases, ja būtu pieprasījums.

Liepājas Dome noteikusi, ka, uzsākot pamatizglītību, klasē jābūt vismaz 20 skolēniem.

2015./2016. mācību gadā Liepājas vispārizglītojošās skolās pirmklasnieku skaits nedaudz pieauga, salīdzinot ar iepriekšējo gadu – šobrīd ir 31 pirmās klases, kurās mācās 822 pirmklasnieki.

Pievieno komentāru

Liepājā