Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas skolām pirmo reizi pasniegs kvalitātes balvas "Dzintara liepiņa"

Šogad vairākām Liepājas skolām pirmo reizi tiks piešķirtas kvalitātes balvas par izciliem sasniegumiem mācībās pamatizglītībā - "Dzintara liepiņas", informē Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Balvas tiks pasniegtas šodien, Zinību dienas svinīgajā pasākumā.

Lai veicinātu Liepājas pilsētas skolu konkurētspēju un izcilus skolēnu mācību sasniegumus pilsētas, Kurzemes reģiona un valsts mērogā, Liepājas Izglītības pārvalde šajā mācību gadā nolēma dibināt īpašas kvalitātes balvas arī pamatizglītībā.

Kvalitātes balvas šogad piešķirtas Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskolai, Liepājas internātpamatskolai un Liepājas 3.pamatskolai, kā arī Liepājas 2.vidusskolai, kas balvas saņem pat divās nominācijās.

Skola, kas trīs gadu laikā sapelnīs lielāko "Dzintara liepiņu" skaitu, saņems naudas balvu. Ja "Dzintara liepiņu" skaits vairākām skolām būs vienāds, tad naudas balvu dalīs vienādās daļās.

Pievieno komentāru

Liepājā