Liepājas Simfoniskais orķestris izsludina pieteikšanos uz trombonu grupas pūšaminstrumentu mūziķa vietu

VSIA “Liepājas Simfoniskais orķestris” (LSO) izsludina pieteikšanos uz trombonu grupas pūšaminstrumenta mūziķa vietu uz pilnu slodzi. Prasības pretendentam akadēmiska muzikālā izglītība trombona spēles specialitātē (var būt arī pēdējo kursu students).

Lai piedalītos konkursos, pretendentam līdz š.g. 2. oktobrim ir jāiesūta pieteikuma anketa, CV, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Dokumentus sūtīt: Graudu iela 50, Liepāja, LV – 3401 vai uz e-pasta adresi info@lso.lv. Par iekļaušanu vai neiekļaušanu konkursa pretendentu sarakstā LSO paziņos uz pretendenta norādīto kontaktadresi līdz š.g. 5. oktobrim.

Konkursi norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā pretendenti spēlē obligāto skaņdarbu – Ferdinands Dāvids Končertīno trombonam ar orķestri Mibemol mažorā op.4. Otrajā – atskaņo fragmentus no simfoniskiem skaņdarbiem - orķestra grūtības.

Konkursa nolikums, pieteikuma anketa un II daļas programma un nošu materiāli atrodami www.lso.lv/vakances. Neskaidrību gadījumā t. 63489272 vai rakstiet - info@lso.lv.

Daina Vanaga
Mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā