Liepājas Simfoniskais orķestris dāvina koncertu "Liepājas metalurga" strādniekiem

Laikā, kad AS "Liepājas metalurgs" gaida tiesas lēmumu par maksātnespējas procesa ierosināšanu, Liepājas Simfoniskais orķestris rūpnīcas darbiniekiem nolēmis dāvināt Andra Ērgļa un Kristīnes Zadovskas brīvkoncertu, kas notiks šodien Liepājas Latviešu biedrības nama zālē.

Plkst.19 diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā orķestris kopā ar dziedātāju Andri Ērgli un operas solisti - mecosoprānu Kristīni Zadovsku atskaņos fragmentus no pasaulslavenām operetēm un mūzikliem.

"Gada izskaņas koncertā saviem klausītājiem esam sagatavojuši vieglu un gaišu svētku programmu," saka Liepājas Simfoniskā orķestra vadītājs Uldis Lipskis, "Skanēs gan Johana Štrausa skaistie valši, polkas un fragmenti no operetes "Sikspārnis", gan Līroja Andersona, Endrū Loida Vēbera, Kola Portera un Frederika Lova mūzika. Noslēgumā dzirdēsim arī dažas latviešu komponistu melodijas."

Jau 17.janvārī orķestris saviem klausītājiem piedāvās unikālu programmu no koncertcikla "Lielo dzintaru gaidot". Koncertā "Šopēns piecos kontinentos" varēs baudīt Friderika Šopēna mūziku dažādu pasaules tradicionālo un eksotisko instrumentu skanējumā. "Dzirdēsiet Šopēnu tādu, kādu vēl nekad nebūsiet klausījušies!" saka diriģents Aleksandrs Šimelis, "Tās būs Šopēna skaņdarbu aranžijas dažādu tautu etno mūzikas stilos."

Metalurgiem tā būs vēl viena iespēja pabūt kopā - gan tiem, kuri rūpnīcā darbu turpinās administratora vadībā, gan tiem, kuri no darba metalurgā būs atbrīvoti pēc ilgu gadu strādāšanas, aģentūru LETA iepriekš informēja "Liepājas metalurga" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.

"Mēs jūtamies solidāri ar šo situāciju, kādā ir nonākuši rūpnīcas darbinieki, jo tas skar mūs visus, un gribam uzmundrināt metalurgus tā, kā to varam,'' norādīja Liepājas Simfoniskā orķestra pārdošanas daļas vadītāja Antra Beļska.

AS "Liepājas metalurgs" darbinieki ar prieku un pateicību ir pieņēmuši Liepājas Simfoniskā orķestra piedāvājumu un Latviešu biedrības nama zāle, visticamāk, būs pārpildīta, aģentūrai LETA pastāstīja Laiveniece.

Pievieno komentāru

Liepājā