Liepājas Simfoniskais orķestris ar koncertiem dosies pie bērniem dažādās Latvijas pilsētās

Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO), dziedātājs Andris Ērglis un diriģents Andris Veismanis no šodienas līdz 5.decembrim ar koncertiem dosies pie bērniem dažādās Latvijas pilsētās, informē LSO sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere.

Ar koncertcikliem "Noslēpumu karaļvalsts - mūzika" un "Komponists - kas tas tāds?" laikā no 3.decembra līdz 5.decembrim LSO viesosies Ventspilī, Ogrē, Priekulē un Vaiņodē.

Jau ziņots, ka LSO šosezon bērniem un jauniešiem ir izveidojis divus dažādus koncertu ciklus, kas vairākas reizes šajā mācību gadā skanēs gan Liepājā, gan citās Latvijas pilsētās.

"Šosezon sadarbībā ar Liepājas pilsētas izglītības pārvaldi un uzņēmumu "Latvenergo" skolu koncertiem esam izveidojuši jaunu koncepciju - tagad auditoriju dalīsim divās daļās pēc vecuma, tas ir, no bērnudārza līdz 6.klasei un no 7. līdz 12.klasei. Nav iespējams izveidot vienlīdz saistošu koncertlekciju gan bērnudārza audzēkņiem, gan skolas beidzējiem. Tas nozīmē, ka piedāvāsim divus koncertciklus vienlaicīgi un katrai vecuma grupai par pilnīgi citām tēmām," informēja LSO vadītājs Uldis Lipskis.

Jaunākajai auditorijai LSO šogad trīs koncertos piedāvā ieklausīties, kā dažādi dabas tēli un parādības, kā arī pasaku tēli tiek atspoguļoti mūzikā. Koncertciklam ir dots nosaukums "Noslēpumu karaļvalsts - mūzika".

Vecāko skolēnu auditoriju LSO trīs koncertos no cikla "Komponists - kas tas tāds?" turpina iepazīstināt ar daudziem pasaulslaveniem skaņražiem.

Visus koncertus vadīs dziedātājs Ērglis, un fonu papildinās izteiksmīgas vizualizācijas.

Šodien koncerti notiks Ventspilī, 4.decembrī - Ogrē, bet 5.decembrī - Priekulē un Vaiņodē.

Pievieno komentāru

Liepājā