Liepājas SEZ uzņēmumi plāno attīstīties vēl plašāk

Vairāki Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) uzņēmumi plāno attīstīties vēl plašāk, liecina Liepājas SEZ pārvaldes slēgtie zemes nomas tiesību rezervēšanas līgumi, raksta LETA.

Pēc Liepājas SEZ SIA "Pumac Liepaja" iesniegtā zemes nomas tiesību rezervēšanas līguma pieteikuma Liepājas SEZ valde nolēma rezervēt zemesgabala Liepājā, Kapsēdes ielā 8, nomas tiesības "Pumac Liepaja" uz vienu gadu ražošanas ēku būvprojekta izstrādei.

"Pumac Liepaja" ir izveidojusi industriālo parku "Liepājas Biznesa centrs", kurā ietilpst bijušā Liepājas Gaļas kombināta teritorija un ēkas, kas ir sakārtotas un piemērotas dažādu ražošanas uzņēmumu vajadzībām.

2015.gadā "Pumac Liepaja" nodeva ekspluatācijā papildu ražošanas teritorijas - četrus jaunus ražošanas korpusus.

Jaunajās telpās savas ražotnes ir izveidojuši trīs jauni uzņēmumi - SIA "Expedit Baltic", kas ir Dānijas mazumtirdzniecības veikalu iekārtojuma risinājumu kompānijas "Expedit" meitasuzņēmums, metālapstrādes uzņēmums SIA "Swedan Partners" un kartona un plastmasa biroja aprīkojuma ražotājs SIA "EL Prod".

Papildus ražošanas platību ieguvuši divi no jau esošajiem uzņēmumiem - metālapstrādes uzņēmums SIA "Jensen metal" un teleskopisko konveijeru ražotājs SIA "Caljan Rite-Hite Latvia".

SIA "Pumac Liepaja" plāno tālāku attīstību, jo interesi izrādījuši vēl citi ražošanas uzņēmumi.

Pievieno komentāru

Liepājā