Liepājas seniori aicināti pieteikties ideju stādīšanā

30. martā Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” notiks domnīca “Ideju siltumnīca”, kurā īpaši aicināti piedalīties Liepājas seniori. Trešās domnīcas “Ideju siltumnīca” tēma ir Liepājas senioru spēks. Tajā piedalīsies Vilnis Līdaka - mēbeļu restaurators vecmeistars, kurš strādā Rundāles pilī.

Vilni Līdaku Rundāles pilī uzaicināja kļūt par mēbeļu restauratoru 1971.gadā. Tā no darbmācības pasniedzēja viņš vairāk kā 40 gadu laikā ieguvis savas profesijas augstāko titulu – vecmeistars. Pirms aptuveni diviem gadiem Viļņa Līdakas dzīvē sākās jauns posms – viņa sirmo bārdu pamanīja modeļu aģentūra. Drīz viņš saņēma telefona zvanu ar aicinājumu piedalīties modes skatē. Fotogrāfijas ar V.Līdaku no modes skates parādījās sociālajos tīklos un presē. Viņš ieguva atpazīstamību, un ar to sākās viņa īsā un nelielā modeļa karjera. Vilnis Līdaka ir piedalījies žurnāla “Pastaiga” un “Klubs” fotosesijās. Pirmajā no minētajiem viņš nokļuva arī uz vāka, informē LPPI "Kultūras pārvalde" Starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

Domnīcā Vilnis Līdaka stāstīs par savu dzīvi, darbu, uzdrīkstēšanos un drosmi cienījamā vecumā pieņemt jaunus izaicinājumus. Domnīcas dalībnieki, savukārt, tiks aicināti novērtēt dzīves kvalitāti pilsētā un pilsētvidi. Secinājumi tiks kopīgi pārrunāti un analizēti, piedaloties arī Vilnim Līdakam.

Pieteikties “Ideju siltumnīcai” var, zvanot 63483939 vai sūtot e-pastu atis.eglins@dome.liepaja.lv līdz 29. martam.

Domnīcu cikls “Ideju siltumnīca” ir jauna Liepājas pašvaldības iniciatīva 2016. gadā, kur vairāku aktivitāšu ietvaros notiek pilsētnieku iesaiste radošas un atvērtas Liepājas veidošanā.
Pirmajās “Ideju siltumnīcās” pilsētnieki ir “stādījuši” idejas labākai Liepājai, bet Liepājas skolēni ir debatējuši par radošuma ekonomikas nozīmi pilsētas attīstībā.

Pievieno komentāru

Liepājā