Liepājas "Saskaņas" biedri ziņo, ka izstājas no partijas un aizstāv Hadaroviču un Miloslavski

Nedēļas nogalē partijas "Saskaņa" Liepājas nodaļas kopsapulcē iesniegts kolektīvais iesniegums par izstāšanos no partijas, kuru parakstījuši vairāk nekā 10 cilvēki. Šads paziņojums presei tika izplatīts 15. oktobrī un tajā nav norādīts, kas izstājas no partijas.

Paziņojumā teikts:"Mēs, sociāldemokrātiskas partijas “Saskaņa” biedri, darām Jums zināmo, ka š.g. 15. oktobra sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa" Liepājas nodaļas kopsapulces laikā esam iesnieguši kolektīvo iesniegumu par izstāšanos no partijas, kuru parakstīja vairāk nekā 10 cilvēki.

Izstāšanas iemesli ir sekojoši:

1. Partijas biedri nepiekrīt un neatbalsta LR Saeimas deputāta Valerija Agešina rīcību konflikta ieregulēšanā sociāldemokrātiskas partijas “Saskaņa” Liepājas nodaļā.

2. Partijas biedri nepiekrīt un neatbalsta nekorekti ievēlētu Sociāldemokrātiskas partijas "Saskaņa" Liepājas nodaļas Valdi SDP "Saskaņa" Liepājas nodaļas kopsapulcē 2016.gada 4.junijā.

3. Partijas biedri nepiekrīt un neatbalsta Sociāldemokrātiskas partijas "Saskaņa" Liepājas nodaļas Valdes neizsvērto lēmumu par divu Liepājas pašvaldības deputātu – Jurija Hadaroviča un Romāna Miloslavska – izslēgšanu no Partijas rindām.

4. Partijas biedri nevar samierināties ar pazemošu attieksmi pret Sociāldemokrātiskas partijas "Saskaņa" biedriem Liepājas nodaļā, ar Liepājas Valdes nespēju rakstiski atbildēt uz uzdotiem jautājumiem un atskaitīties par savu darbību."


Pievieno komentāru

Liepājā