Liepājas sakoptākie nami saņēmuši atzinības rakstus 1

Piektdien, 9. septembrī, tika sumināti konkursa “Sakoptākais nams 2016” laureāti – namu īpašnieki, kuri īpaši parūpējušies ne tikai par nama sakopšanu, bet arī tā teritorijas iekopšanu un apzaļumošanu, priecējot garāmgājējus un rosinot arī citus sakopt savus īpašumus.

Kā norāda Liepājas pašvaldības pārstāvji, sakoptākie nami tika sveikti trīs kategorijās: privātmājas; daudzdzīvokļu ēkas; iestādes un uzņēmumi. Kā ik gadu, šo namu apsaimniekotājiem vai īpašniekiem tika pasniegta atzinības plāksnīte pilsētas karoga krāsā ar skaitli “2016”, ko piestiprināt pie ēkas fasādes, pilsētas karogu un kliņģeri.

Konkursa "Sakoptākais nams 2016" laureāti:

Privātmājas:

1.    Sūnu iela 22,
2.    Miera iela 39,
3.    Ulmales iela 7,
4.    Sabiles iela 2,
5.    Saraiķu iela 5.

Daudzdzīvokļu ēkas:

1.    Dzērves iela 25,
2.    Zemnieku iela 49/51.

Iestādes/ uzņēmumi:

1.    Lāčplēša iela 62,
2.    Viršu iela 1A,
3.    Zivju iela 3.

Papildus tam atzinību par sakoptajiem namiem saņēma privātmāja Zirņu ielā 101A un daudzdzīvokļu ēka Jelgavas ielā 3.

Šogad konkursam bija pieteiktas vairāk nekā 47 dažādas ēkas, kuras bija aicināts ieteikt ikviens liepājnieks. Sakoptākie nami un teritorijas tika vērtēti pēc konkursa nolikumā apstiprinātiem kritērijiem: objekta sakoptība, mazo arhitektūras formu tehniskais stāvoklis, apstādījumu un labiekārtojuma kvalitāte, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistiskā vienotība, ideja, izmantoto materiālu oriģinalitāte.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bomzis no Lv laukiem, lūdzu, neņemt pie sirds

Smukas mājas smukiem cilvēkiem, bet bomžiem nav mājas, respektīvi, tie dzīvo zem nabadzības sliegšņa. Prieks, ka ir cilvēki, kam iecerētais dzīvē izdodas, taču tā nav ar visiem. Ir cilvēki ar nolaistām mājām. Kāpēc tā ir? Iesmējams, ka tiem CILVĒKIEM nav naudas ar kuru tie var uzlabot savas dzīves kvalitāti un padarīt likteni labāku. Šies cilvēkiem ir nauda, bet dažiem ir daudz naudas. Secinājumus var izdarīt paši.
Ja cilvēks nav spējīgs pastāvēt par sevi, tas tam ir lemts eksistēt nevis dzīvot. Ja Tu neko nevari piedavāt darba tirgū, tad bomža liktenis ir garantēts....
Smieklīgi, vai policija, lūdzu, ne no vienas valsts var neiejaukties manā ciktenī?

pirms 4 gadiem, 2016.09.12 16:30

Liepājā