Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas sabiedriskajā transportā bez maksas varēs braukt arī titula "Goda liepājnieks" saņēmēji

Turpmāk Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā bez maksas varēs braukt gan pirmklasnieki, gan titula "Goda liepājnieks" saņēmēji.

Liepājas domes sēdē vakar nolemts, ka no 1.septembra pirmo klašu skolēniem Liepājā tiks nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports. Savukārt Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) domes sēdē ierosināja papildināt sagatavoto lēmumprojektu ar jaunu punktu - piešķirt iespēju ar sabiedrisko transportu pilsētas robežās braukt bez maksas personām, kam piešķirta nominācija "Goda liepājnieks". Sagatavoto lēmumprojektu ar papildinājumu visi domes deputāti apstiprināja vienbalsīgi.

Titulu "Goda liepājnieks" piešķir par sevišķiem nopelniem Liepājas labā - tie var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Tas var būt gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša un panākumiem bagāta darbība. Šogad šis tituls tika piešķirts ilggadējam Liepājas Tenisa sporta skolas trenerim Edgaram Ernestsonam.

Pievieno komentāru

Liepājā