Liepājas sabiedriskā transporta kustības saraksti tagad arī mobilajos tālruņos

Lai liepājnieki ērtāk varētu plānot savu laiku un izvēlēties atbilstošāko sabiedriskā transporta maršrutu, aģentūra „Liepājas sabiedriskais transports”, sekojot mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, izveidojusi jaunu mājaslapu, kas pielāgota tieši mobilajām ierīcēm.

Jaunā mājas lapas adrese ir www.lst.lv. Mājas lapa darbojas uz jebkuras ierīces ar Android, iOS (iPhone) vai Windows operētājsistēmām, līdz ar to, tā ir izmantojama jebkurā viedtālrunī vai planšetdatorā. Vienīgais priekšnosacījums ir interneta pieslēgums (populārākie pieslēgumi šajās ierīcēs ir bezvadu internets (WiFi), mobilais internets utt.). Visi atjauninājumi lapā parādās uzreiz, nav nepieciešams instalēt speciālu aplikāciju.

„Ņemot vērā interneta pieejamību un nelielās izmaksas, kā arī to, ka šāda pielāgotas mājas lapas ielāde prasa ļoti nelielu datu pārraides apjomu, šobrīd saviem klientiem piedāvājam tieši šo risinājumu. Iespējams, ka tiks izveidota arī lejupielādējama aplikācija mobilajām ierīcēm. Darbs pie aplikācijas jau ir sākts un pirmie to visticamāk ieraudzīs lietotāji, kuru mobilās ierīces darbojas ar Android operētājsistēmu”, stāsta aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis.

Atšķirībā no mobilajam aplikācijām, kur atjauninājumi tiek veikti periodiski, mobilām ierīcēm paredzētajā mājas lapā vienmēr ir pieejama jaunākā informācija, jo katru reizi atverot lapu, dati tiek ielādēti no jauna.

Jaunajā mājas lapā www.lst.lv pieejams maršruta plānotājs, kustību saraksti, karte ar Liepājas sabiedriskā transporta maršrutiem, kā arī informācija par biļešu veidiem un cenām, kas vēl tiks pilnveidota.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"

Pievieno komentāru

Liepājā