Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Reģionālajā slimnīcā varēs saņemt onkoimunologa konsultācijas

18. jūnijā no pulksten 12 Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā pirmo reizi konsultācijas sniegs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas imunoloģe, onkoloģe - ķīmijterapeite Simona Doniņa.

Asociētā profesore S. Doniņa konsultēs liepājniekus ar audzēju imunoloģiju un papildterapiju saistītos jautājumos, veiks pacientu imunoloģiskā stāvokļa novērtēšanu, kā arī sniegs padomus organisma imūnsistēmas stiprināšanā.

Imunologa konsultācijas parasti nepieciešamas pacientiem pēc plašām vēža operācijām, lai sagatavotos tālāk paredzētai staru vai ķīmijterapijai. Tā nepieciešama arī pacientiem, kuriem staru vai ķīmijterapijas laikā parādās imūndeficīta pazīmes, kā arī pacientiem ar blakus saslimšanām, kuriem, lietojot speciālās vēža ārstēšanas metodes, imūnā sistēma tiek novārdzināta. Tāpat imunologa konsultācijas nepieciešamas pēc vēža ārstēšanas pabeigšanas, lai noskaidrotu imūnās sistēmas atveseļošanas iespējas.

Slimnīca aicina ikvienu pieaugušo, kam nepieciešama onkoimunologa konsultācija, zvanīt uz Konsultatīvo nodaļu pa telefoniem:  63403231, 63403264. Konsultācijas iespējams saņemt gan kā valsts apmaksātu pakalpojumu (trīs lati ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu), gan kā maksas pakalpojumu.

Pēdējo gadu laikā Simona Doniņa Rīgā konsultējusi daudzus liepājniekus jautājumos, kas saistīti ar onkoloģijas imunoloģiju. Lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību un liepājniekiem nevajadzētu mērot tālo ceļu uz Rīgu, tagad reizi mēnesī profesore sniegs konsultācijas arī Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Pievieno komentāru

Liepājā