Liepājas Reģionālajā slimnīcā trešdien sarūk Covid-19 pacientu skaits

Kurzemes slimnīcās trešdien ārstējas 39 Covid-19 pacienti, liecina slimnīcu sniegtā informācija.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī otrdien ārstējas 25 Covid-19 pacienti. Pēdējā diennaktī no slimnīcas izrakstīti divi pacienti, taču trīs stacionēti, vēsta LETA.

Savukārt SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase sacīja, ka trešdien slimnīcā ārstējas 14 Covid-19 slimnieki, no kuriem viens ievietots Reanimācijas nodaļā. Iepriekšējās dienas Liepājā ārstējās 16 slimnieki.

Kā vēstīts, no šā gada 30.novembra plānveida operācijas un pacientu uzņemšana plānveida ārstēšanai ķirurģijas profilā stacionārā un dienas stacionārā Ventspils slimnīcā uz nenoteiktu laiku tiek ierobežota. Savukārt neatliekamā un akūtā palīdzība pacientiem tiek nodrošināta.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 98 Covid-19 pacienti, tostarp divi pārvesti, bet kopumā patlaban slimnīcās ārstējas 833 sasirgušie.

No visiem stacionētajiem 792 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 41 - ar smagu slimības gaitu.

Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 85 pacienti, tostarp divi tikuši pārvesti uz citu stacionāru. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 2210 Covid-19 pacienti.

Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāts līdz šim lielākais Covid-19 gadījumu skaits - 1023 sasirgušie, bet 25 Covid-19 pacienti miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 9887 Covid-19 testi, no tiem pozitīvi bijuši 10,3%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Latvijā ar Covid-19 kopumā līdz šim saslimuši 27 495 cilvēki. Savukārt līdz šim kopumā veikti 750 834 Covid-19 testi.


Pievieno komentāru

Liepājā