Liepājas Reģionālajā slimnīcā piedzimis tūkstošais mazulis

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimis tūkstošais šā gada mazulis, informē SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciālisteIndra Grase.

Liepājnieku ģimenē 12. novembrī pulksten 5.13 pasaulē nākusi meitenīte. Jaunā māmiņa un mazulis patlaban atrodas mediķu uzraudzībā un jūtas labi.

Nodaļas mediķi informē, ka pēc rekonstrukcijas Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļu arvien vairāk izvēlas ne tikai liepājnieces, bet arī jaunās māmiņas no tuvākiem un tālākiem novadiem, novērtējot gan mediķu sniegto aprūpi, gan servisa līmeni.

Dzemdību nodaļā ir četras dzemdību zāles, kuras ir aprīkotas ar modernām iekārtām un jauniem dzemdību galdiem, kas nodrošina jauno māmiņu un mazuļu aprūpi daudz augstākā līmenī. Papildus tam ir izbūvēta speciāli aprīkota telpa ar dzemdību vannu, kas pieejama jebkurai grūtniecei bez papildus samaksas, vien noslēdzot līgumu ar vecmāti vai ārstu. Kopumā Dzemdību nodaļā izvietotas 16 pēcdzemdību palātas, nodrošinot vienlaicīgi 20 gultasvietas.

Pievieno komentāru

Liepājā