Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Reģionālajā slimnīcā noteikta gripas karantīna

Saistībā ar to, ka palielinājusies saslimstība ar akūtām vīrusu infekcijām, to skaitā arī ar gripu, sākot no 21. janvāra, Liepājas Reģionālajā slimnīcā noteikta gripas karantīna un stigri ierobežota apmeklētāju plūsma, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Iedzīvotājiem lūgums ievērot nodaļas personāla norādījumus un izrādīt sapratni. Savukārt par visiem neskaidriem gadījumiem konsultēties ar ārstējošo ārstu. Mediķi aicina pacientu radus un draugus bez vajadzības neierasties slimnīcā, lai izvairītos no saslimšanas. Īpaši šajā laikā neņemt līdzi mazus bērnus, jo viņu imūnā sistēma nav tik izturīga kā pieaugušajiem.

Slimnīcas Epidemioloģiskā dienesta vadītāja Mārīte Kūla: „Pēdējo divu nedēļu laikā pieaudzis to pacietu skaits, kas slimo ar dažādām vīrusu infekcijām, to skaitā arī gripu. No slimnīcas uz Latvijas infektoloģijas centru laboratoriskai izmeklēšanai tika nosūtīti 5 (bērnu nodaļas pacienti) analīžu paraugi un visos gadījumos laboratoriski apstiprināta saslimšana ar A tipa gripu. Pieaugušajiem pacientiem pagaidām nav konstatēta gripa,  taču šonedēļ slimnīca ir nosūtījusi vienu analīžu paraugu virusoloģiskai izmeklēšanai un mēs gaidām atbildi. Gripas karantīnas laikā apmeklētājiem bez īpašas nepieciešamības nevajadzētu apciemot savus tuviniekus. Gadījumā, ja kādam tiešām ir tāda nepieciešamība, tad tas ir jāizrunā ar ārstējošo ārstu, kas ir tiesīgs atļaut apciemot tuvinieku. Bet citus lūdzam neapmeklēt tuviniekus, lai pasargātu gan pašus sirdzējus, īpaši ķirurģiskajās nodaļās, gan arī paši sevi. Iespēju robežās labāk sazināties telefoniski, bet ja nepieciešams nodot pienesumu, to var nodot ar medpersonāla starpniecību.”

Pievieno komentāru

Liepājā