Liepājas Reģionālajā slimnīcā no Aizputes novada ievesti divi Covid-19 slimnieki 2

Kurzemes reģionālās nozīmes slimnīcās patlaban ārstējas septiņi Covid-19 slimnieki, aģentūrai LETA apstiprināja slimnīcu sabiedrisko attiecību speciālisti.

SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Santa Grinberga stāstīja, ka Ventspilī pēdējās diennakts laikā uzņemti trīs jauni Covid-19 pacienti. Slimnīcas Infekcijas slimību nodaļā pašlaik ārstējas pieci Covid-19 infekcijas pacienti.

Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase pastāstīja, ka vakar no Aizputes novada ievesti divi Covid-19 slimnieki ar vidēji smagu slimības gaitu.

Grase uzsvēra, ka slimnīca Covid-19 pacientiem gultasvietas varēs nodrošināt pēc nepieciešamības, jo ir sagatavoti atsevišķi boksi Bērnu, Reanimācijas un Uzņemšanas nodaļās. Ja pacientu skaits strauji palielināsies tad, Infekciju un iekšķīgo slimību nodaļu atvēlēs Covid-19 pacientiem.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem līdz 8.oktobra plkst.10 Kurzemē bija reģistrēti vairāk nekā 200 Covid-19 saslimšanas gadījumi.

Kā vēstīts, Ventspils slimnīcā nepieciešamības gadījumā var uzņemt 40 Covid-19 slimniekus.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Nav naudas

Kāpēc liek cilvēkus palātās bez ērtībām?

pirms gada, 2020.10.09 07:06

Fakts

Jēziņ,vai tad slimnīcā ir kūrorts? Kas tev trūkst,nāve kājgalī?

pirms gada, 2020.10.11 21:32

Liepājā