Liepājas reģionālajā slimnīcā ar Covid-19 slimi daudzi darbinieki

Kurzemes slimnīcās pirmdien ārstējas 57 Covid-19 pacienti, kas līdz šim ir lielākais Covid-19 pacientu skaits, liecina slimnīcu sniegtā informācija.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī pirmdien ārstējas 37 Covid-19 pacienti. Pēdējā diennaktī no slimnīcas izrakstīts viens pacients, taču septiņi stacionēti.

Savukārt SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase sacīja, ka pirmdien slimnīcā ārstējas 20 Covid-19 slimnieki, no kuriem viens ievietots Reanimācijas nodaļā.

Liepājas reģionālā slimnīcā ar Covid-19 patlaban slimi 30 darbinieki, savukārt četri darbinieki ir karantīnā.

Kā vēstīts, no šā gada 30.novembra plānveida operācijas un pacientu uzņemšana plānveida ārstēšanai ķirurģijas profilā stacionārā un dienas stacionārā Ventspils slimnīcā uz nenoteiktu laiku tiek ierobežota. Savukārt neatliekamā un akūtā palīdzība pacientiem tiek nodrošināta.

Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati liecina, ka pagājušajā diennaktī Latvijā stacionēti 115 Covid-19 pacienti, līdz ar to slimnīcās kopumā patlaban ārstējas 983 ar jauno koronavīrusu sasirgušie, no kuriem 927 pacienti ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 56 - ar smagu slimības gaitu.

Līdz šim lielākais slimnīcās smagā stāvoklī esošo Covid-19 pacientu skaits - 57 - tika reģistrēts 30.novembrī. Tādējādi, pēc jaunākajiem datiem, pašlaik slimnīcās ir tikai par vienu smagā stāvoklī esošu Covid-19 pacientu mazāk.

Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti desmit Covid-19 pacienti, tādējādi līdz šim kopumā no stacionāra izrakstīti 2542 Covid-19 pacienti, liecina NVD dati.

Pievieno komentāru

Liepājā