Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina nozares darbiniekus un uzņēmējus uz Liepājas tūrisma konferenci

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) sadarbībā ar Kurzemes tūrisma asociāciju (KTA) un Tūrisma Attīstības Valsts aģentūru (TAVA) 7.novembrī rīko Liepājas tūrisma konferenci Liepājas un apkārtnes tūrisma nozares darbiniekiem, informē LRTIB vadītāja Ieva Hmieļevska.

Šis ir otrais gads, kad LRTIB kopā ar partneriem un uzņēmējiem atskatīsies uz aizvadīto tūrisma sezonu, un pasākuma noslēgumā notiks arī veiksmīgāko, atsaucīgāko un aktīvāko Liepājas puses tūrisma nozares uzņēmēju un darbinieku godināšana divpadsmit nominācijās.

Konference sniegs ieskatu 2014.gada tūrisma sezonas plānos, kā arī ļaus novērtēt aizvadīto sezonu raksturojošos rādītājus, veiksmēs un jaunatklājumus. Dalībniekiem būs iespēja gūt informāciju par LRTIB, KTA un TAVA iecerēm, aktivitātēm un sadarbības iespējām 2014.gadā. Konferencē pieaicinātie eksperti dalīsies pieredzē, kā  paaugstināt  tūrisma nozares produktu un pakalpojumu kvalitāti. Konferencē tiks runāts gan par Liepājas pusē tūrisma nozarē sasniegto, gan vēl neapgūtajām nišām. Pirms un pēc konferences ikviens tās apmeklētājs ir aicināts iepazīties ar Jauniešu māju un noskatīties divas 4 minūšu  garas video filmas, kas tapušas par Liepāju kā Eiropas izcilāko tūrisma galemērķi Latvijā, kurš pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Pieteikties konferencei var pa tālruni 63480808 vai 29402111 vai aizpildot reģistrācijas anketu internetā https://ievahm.wufoo.com/forms/seminaera-reaeistraecijas-forma/

Dalība konferencē ir bez maksas.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pateicas par sadarbību un atbalstu konferences rīkošanā Liepājas bērnu un jauniešu centram (Jauniešu mājai), Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kafejnīcai-ceptuvei „Boulangerie” un restorānam „Barons Bumbiers’ ”.

Pievieno komentāru

Liepājā