Liepājas reģiona atkritumu poligonā "Ķīvītes" notiks Atvērto durvju diena

Liepājas reģiona atkritumu poligonā "Ķīvītes" šodien notiks Atvērto durvju diena, informē atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma "Liepājas RAS" sabiedrisko attiecību speciālists Viktors Birze.

Jau astoto gadu portāls "Prakse.lv" rīko Atvērto durvju nedēļu sabiedriski aktīvos Latvijas uzņēmumos. Šogad akcijā iesaistījies arī Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs "Liepājas RAS", kas interesentiem piedāvās ekskursiju pa uzņēmuma teritoriju Grobiņas pagastā.

Apmeklētāji varēs gan apskatīt poligonu, gan arī noklausīties stāstījumu par Liepājas reģiona atkritumu saimniecību. Tiks stāstīts par to, kā reģionā tiek apsaimniekoti iedzīvotāju un uzņēmumu radītie atkritumi, kā no tiem tiek iegūta biogāze un ražota elektroenerģija. Tiks parādīta arī tehnoloģija, ar kuras palīdzību tiek novērsts apkārtējās vides piesārņojums. "Runāsim arī par atkritumu apsaimniekošanas politikas nākotnes izaicinājumiem, dalītās vākšanas sistēmu jeb atkritumu šķirošanu, kā arī uzņēmuma īstenotajiem pasākumiem sabiedrības informēšanas un vides izglītības jautājumos," informēja Birze. Ekskursijas noslēgumā paredzēts nenovērtēto lietu muzeja apmeklējums.

Pievieno komentāru

Liepājā