"Liepājas RAS" aicina apgūt praksi virtuāli

Lai iepazīstinātu studentus un citus interesentus ar Vides pārvaldības speciālista darbu sadzīves atkritumu poligonā „Ķīvītes”, speciālista ikdienas pienākumiem un atbildību, SIA „Liepājas RAS” ir iesaistījusies projektā „Virtuālā prakse”.

„Virtuālā prakse” ir spēle jauniešiem, kas sniedz iespēju virtuāli iepazīt darba ikdienu vairāk nekā 100 uzņēmumos un 90 profesijās.

„Virtuālo praksi” izstrādājis karjeras portāls „Prakse.lv”, Latvijas Darba devēju konfederācija un „Statoil Fuel & Retail Latvia”, sadarbojoties ar vairāk nekā 100 darba devējiem. Šajā spēlē profesijas tiek attēlotas caur ikdienas situācijām jeb epizodēm. Katru epizodi veido jautājums, situācijas attēls un pareizās atbildes paskaidrojums.

Uzņēmums, savukārt, iesaistoties šajā projektā saredz iespējas ērti piedāvāt interesentiem būtiskāko informāciju par Vides pārvaldības speciālista amata pienākumiem konkrēti šajā, reģionālā atkritumu poligona apsaimniekotāja, uzņēmumā. Interese par vides speciālista pienākumiem pieaug ar katru gadu, jo ik mācību gadu uzņēmumā praksi klātienē iziet vairāki studenti. Kā arī SIA „Liepājas RAS” sniedz gandarījumu tas, ka uzņēmums var piedāvāt izsmeļošu, ar pieredzi pamatotu informāciju, ko sniedz kvalificēti un profesionāli speciālisti, tādējādi papildinot studentu teorētiskās zināšanas.

Virtuālā prakse SIA „Liepājas RAS” Vides pārvaldības speciālista amatam ir pieejama uzņēmuma mājaslapā www.liepajasras.lv un  www.virtualaprakse.lv .

Inese Brūdere
SIA „Liepājas RAS” Personāla speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā